FilmWall of ShadowsWat als we een klimexpeditie nu eens door de ogen van de sherpa’s bekijken? **Award Winner!**
FilmBrenva by WinterIndringende reconstructie van de beklimming van de Mont Blanc in de winter van 1956. **Award Winner!**
FilmCold FeetFree Solo en op blote voeten Mount Kenia beklimmen? Het kan, bewijst Peter Naituli. **Award Winner!**
FilmThe Porter – The untold story at EverestEen jonge Amerikaan kruipt in de huid van een Nepalese drager en toont wat de toerist nooit te zien krijgt
FilmSledge (Luge)Een prachtig getekende animatie, geïnspireerd door sneeuwval. ** Winnaar CineSud jongerenjury! **
FilmSongs of the Water SpiritsKunnen activisten en denkers de gevolgen van klimaatveranderingen in de Indiase Himalaya stoppen? **Award Winner!**
FilmMy upside down worldIndringende schets van de gelauwerde topklimster Angelika Rainer en haar zielenroerselen
FilmEchoes of the Ice AgeDe ijstijd klinkt door in deze verrassende docu over de natuur aan de voet van de Watzmann in Beieren.
FilmDe toekomst van het HemelrijkKleurrijke docu over de kleinschalige boer Soogelee die een opvolger zoekt voor zijn hemelrijk in Ransdaal
FilmReel Rock: Black IceHet plezier en de energie spatten van deze film over een groep zwarte jongeren uit Memphis die gaan ijsklimmen in Montana.
FilmFalling MountainsEen indrukwekkende en uitdagende verfilming van de klimaatverandering in de regio Chamonix
FilmA dream of Edwin DrummondEen origineel portret van de sportieve en poëtische nalatenschap van klimmer Edwin Drummond
FilmEverest – the hard wayDe Everest beklimmen op de allermoeilijkste manier? Levensgevaarlijk, bewijst deze documentaire.
FilmAfter AntarcticaEven fraaie als urgente docu van de laatste reis naar de noordpool van ’s werelds meest ervaren poolreiziger.
FilmGodspeed, los PolacosPoolse kayakkers verkenden als eersten 's werelds diepste ravijn - de ongelooflijke expeditie eindigde in een politiek avontuur.
FilmDie Vermessung der WeltHoe Von Humboldt en Gauss in de 19de eeuw elk op een totaal verschillende manier de wereld in kaart brachten
FilmBarley fields on the other side of the mountainSpeelfilm die bewijst dat de prijs van vrijheid in het door China bezette Tibet groot is.
FilmAntoinette dans les CévennesVrolijke wandelkomedie over een onervaren wandelaarster op ezeltrektocht door de schitterende Franse Cevennen.
FilmAfter IceEen adembenemend verhaal over een ijzig snel verdwijnende wereld van vuur, ijs en steen.
FilmSleepless / Repeat until deathPoëtische en aangrijpende korte film over de teloorgang van de nomaden en sjamanen in Mongolië.
Film49 SummitsHuiveringwekkende avonturen van Nederlands bekendste bergbeklimmers Wilco van Rooijen en Cas van de Gevel.
FilmThe Man from LaramieWestern die uitblinkt in visuele grandeur en gevoel voor innerlijke tweestrijd, met een belangrijke rol voor het landschap.
FilmThe Insidious Effect Seq III ft. Mateusz MalcharekPremière: korte film van de Limburgse filmmaker Indra Moonen, met muziek van Jan Sluijsmans
FilmRunning FreeGratis openluchtvoorstelling: Een gepassioneerd verhaal over de 18-jarige Appie Dassen, freerunner in Maastricht.